0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Datça Acıbadem Macun i Nefesim

Ürün Fiyatı: 59 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Datça Acıbadem Macunu 240 gramlık cam kavanozlarda ambalajlanmıştır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Datça Macun-i Nefesim içerisinde birçok farklı bileşen yer almaktadır.  Bu bileşenlerin listesi, datça macunu kullanım şekli, izin numarası ya da ürününe göre imalatçı / ithalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi dış ambalajı üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

NASIL KULLANILIR?

İçeriğinde bir çok içerik barındıran Datça Macunu, 240 gramlık cam kavanozlarda son tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Hem hanımlar hem de beyler kullanabilirler. Düzenli kullanımı tavsiye edilen Datça Macun-i Nefesin macun formunda hazırlanmıştır ve kullanıcısına 15 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır.

Datça Acıbadem Macunu kullanımı son derece pratiktir. Günde 2 kez (tercihen ortalama 8 saat ara ile) 1 tatlı kaşığı datça acıbadem macunu tüketin ve 5 dakika kadar sonra üzerine bir bardak çay ya da sıcak su için.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve direk güneş ışığından uzak saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullananlarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumunda kullanımı bırakmanızı ve bir hekime ya da  uzmana görünmenizi tavsiye ederiz. Datça Macun-i Nefesim kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.