0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Aleron Erkek Parfümü

Ürün Fiyatı: 499 TL

Beylere özel parfüm Aleron For Men

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak imal edilenAleron Parfüm (for man), 100 ml lik özel ve şık parfüm şişelerinde hazırlanmış ve siz değerli beylerin beğenisine sunulmuştur.İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Aleron Parfüm ün kutusu üzerinde kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusunu incelemenizi öneririz.


NASIL KULLANILIR?

Sadece erkeklere yönelik olarak üretilen Aleron Parfüm ü az miktarda kullanın. Tercihen kıyafetlere Değil sadece teninize sıkın. Özellikle boyun, gıdı ve kulak arkası bölümlerine uygulamanızı tavsiye ederiz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk gün ışığı ile temas etmesinden sakının. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu yan etkiyi test edebilmek için Aleron Erkek Parfümü kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına ufak bir miktar sıkın ve bekleyin. Eğer kızarıklık vb. bir yan etki olursa kullanmayın. Deneme yapmadan kullandıysanız ve bir yan etki hissederseniz kullanmayı bırakman, ilgili bölgeleri bol serin su ile durulayın ve bir uzmandan / hekimden yardım alın. Alerjisi, nefes darlığı ya da astımı olanların doktor kontrolünde kullanmaları önerilir. Yutulmaz ya da içilmez. Sadece harici kullanım için uygundur. Göz ve açık yaralarla temasından kaçının.  Yanışlıkla dahi temas olması durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Aleron parfüm kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.

 bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.