0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Osmanlı Topu Kapsül

Ürün Fiyatı: 119 TL

Sadece beyler için üretilen Osmanlı Topu Hapı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece beylerin kullanımına yönelik olarak imal edilen Osmanlı Topu Hapı, 5 ve 30 kapsüllük ambalajlarda paketlenmiş ve sadece beylerin beğenisine sunulmuştur.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım önerisi, son kullanma tarihi vb. gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Sadece erkekler için üretilen Osmanlı Topu Kapsül den üç gün içerisinde en fazla tek bir kapsül alınması önerilmektedir. Aynı gün içerisinde de 1 kapsülden fazla tüketmeyiniz. Tercihen bol su ile beraber kullanın. Alkol tüketimi Osmanlı Topu Hapı nın etkilerini azaltabilir. Alkolle beraber tüketmeyiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin muhakkak doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Osmanlı Topu Hapı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.