0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Golden Lovita Damla

Ürün Fiyatı: 239 TL

Sadece hanımların kullanımına uygun 15 ml damla

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece kadınlar için uygun olarak üretilen Golden Lovita Damla, 15 ml lik cam şişelerde paketlenmiş ve siz değerli hanımların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

İçerisindeki bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, tavsiye edilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri vb. gibi kullanıcının kullanırken ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi pakedi üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerini okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Sadece hanımların kullanımı için imal edilen Golden Lovita Damla dan ihtiyaç duyduğunuz an, asitsiz ve alkolsüz içeceklere 4-5 damla kadar bir bardak içeceğe damlatıp, içiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı (kutu üzerinde yazıldığı gibi) alerjisi olan kullanıcılar yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanması gereken kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmalarını öneririz. Golden Lovita Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danıştıktan sonra onay aldıkları taktirde kullanmalarını Önemle tavsiye ederiz.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.