0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Cantharis D9 Damla 30 ml

Ürün Fiyatı: 299 TL

Cantharis D9 Kadın Damla Burada

ÜRÜN İÇERİĞİ

Cantharis D9 Damla, sadece kadınların kullanımına uygun olarak üretilen damlalık ile kullanılan bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Her bir kutu Cantharis d9 damlası 30 ml dir. Sadece ihtiyaçtan önce kullanılır.

İçerisinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Cantharis D9 Damla nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir kutu Cantharis Damla 30 ml dir.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaçtan yaklaşık 15-20 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) asitsiz ve alkolsüz içeceklere 3-5 damla kadar damlatıp direk içiniz. Eğer isterseniz direk dil altına 1-2 damla damlatmakta kullanabilirsiniz.. Ancak alkollü ve asitli (rakı, şarap, kola, vb.) içeceklerde kullanmayınız.

Serin ve kuru bir ortamda, ağzı kapalı (hava almayacak) şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Cantharis D9 Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.