0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Kolossal Kremi - 200 ml

Ürün Fiyatı: 289 TL

Sadece ORJİNAL, adınıza Faturalı ve Hologramlı ürünleri satın alın. Faturanızda "Kolossal" yazmasına Dikkat Edin! Faturanız size teslim edilen kargo poşedinin ön gözündedir. Dilerseniz ödeme yapmadan faturanızı kontrol edebilirsin

ÜRÜN İÇERİĞİ

Kolossal krem kutusunda 200 ml krem yer alan ve sadece beyler için üretilen "krem" formudan bir üründür. Masaj yaparak cilde uygulamak suretiyle kullanımı önerilen kolossalkremi ni kullanmaya başlamadan önce ıslak mendil ya da farklı bir temizleme ürünü ile ilgili bölgeyi iyice temizleyin ve cildin iyice kuruduğundan emin olduktan sonra kremi cildinize uygulamanızı öneririz.

İçerisinde birbirinden farklı birçok farklı bileşen yer alan Kolossal kremi nin kutusunun üzerinde, kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Kullanıma başlamadan önce ilgili bölgeyi ılık su ile yıkayın ve temizleyin. Sonrasında avucunuzun içine az bir miktar krem alın ve ilgili bölgeye masaj yaparak iyice yedirilmesini sağlayın.

Serin ve kuru yerde, direk gün ışığından uzak bir yerde ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.
İçerisinde yer alan bileşenlere karşı (kutu üzerinde yazıldığı şekli ile) alerjisi olan kullanıcılarda kaşıntı, kızarıklık ya da farklı bir yan etki olabilir. Yan etki yapıp yapmayacağını test etmek için, el bileğinizin iç kısmına az bir miktar Kolossal krem sürün ve bekleyin. Yan etki yapmazsa kullanın. Sadece harici kullanıma uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Açık yaralarla ya da göz ile temasından sakının. İstemeden dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol su ile yıkayın. Kolossal Krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi gibi bir amaçla kullanılmamalıdır.bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.