0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

NatureGenome Tırnak Şampuanı

Ürün Fiyatı: 149 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanıma uygun 150 ml tırnak bakım şampuanı Nature Genoma

ÜRÜN İÇERİĞİ

Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı ambalajında 150 ml şampuan bulunan ve unisex (hem beyler hem de hanımlar için) kullanıma uygun olarak imal edilen bir üründür. Masaj yaparak tırnaklara uygulamak suretiyle kullanılması önerilen Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı düzenli kullanımı önerilen bir şampuandır.

Formülünde birçok farklı bileşen bulunan Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı ambalajında, kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (imalat yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Kullanım öncesinde eğer tırnaklarda oje varsa temizleyiniz. Akabinde parmaklarınıza nohut büyüklüğünde "Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı" alın ve ilgili bölgelere köpürterek iyice yedirin. 5-6 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Bu işlemi hergün düzenli olarak günde bir kere ve tercihen hergün aynı saate uygulamaya özen gösterin.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı şekilde ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakıp bir hekimden / uzmandan yardım almanızı öneririz. Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdırlar. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanımına uygundur.


bitkici.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.